Sunt foarte încântată de această brățară! O port tot timpul, este deosebită, lucrată foarte bine, iar procesul de oxidare i-a schimbat doar puțin culoarea, astfel că mi se pare că este și mai specială! O ador și mă gândesc să mai fa...
Este exact ce mi-am dorit.
Mulțumesc pentru promptitudine .
Mulțumesc și pentru cadoul primit la comanda anterioară. Am fost impresionată și bucuroasă de gestul dumneavoastră.!!❤️
ZALANYI EVA,
E absolut superba ,imi place foarte mult forma ei .La culoare cum s a mai scris, e mai inchisa decat in imagine !
ReplyWas this review useful?
1 persoana a considerat acest review util!